• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Müzik Yazıları


Bu köşede üye olan herkes müzik üzerine her türlü yazısını yayınlayabilir. Bir konser izlenimi, bir albüm tanıtımı (plak-kaset-CD), bir müzisyen-bir müzik grubu üzerine, bir şarkı için, bir müzik dergisi, bir müzik programı üzerine istenilen içerikte ve uzunlukta yazılabilir. 

Ürünlerinizi üye girişi yaptıktan sonra kişisel sayfanızdan 'yöneticiye veri gönder', 'genel konular' linki üzerinden gönderebilirsiniz. Gönderinize istediğiniz sayıda resim ekleyebilirsiniz. Ayrıca kendi resminizi yükleyebilirsiniz.

Siteye yazı göndermek isteyenlerin üyelik özelliği 'köşe yazarı' statüsünde olması gerekmektedir. 'köşe yazarı' statüsüne geçmek isteyen üyeler bilgi verebilirler.


Ürünleriniz yazdığınız şekliyle, hiçbir değiştirme-düzenleme yapılmadan, imla biçimine müdahele edilmeden tam olarak orijinal haliyle yayınlanacaktır. 

Yazılarınızı gerçek adınızla ya da rumuzunuzla yayınlayabilirsiniz. Yazılarınızın istediğiniz zaman silinmesini isteyebilir veya düzenlenmesini talep edebilirsiniz. Bir başka kişiye ait olan beğendiğiniz bir yazının da yayınlanmasını isteyebilirsiniz. Siteye yazdığınız yazının yoruma açık olmasını ve sosyal medyada paylaşılmasını isteyebilir ya da bunu kabul etmeyebilirsiniz. 

Yorumlar - Yorum Yaz


Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret3346
Anket
Ürettiği müziğin yapısı ve kalitesi sadece Türkiye'de değil, dünyanın pekçok insanı tarafından da beğeni ile takip edilen Erkin Koray'ın 12 şarkısı, sanatçının müziğinin farkını en iyi gözlemleyen kişi olduğuna inandığım Antalya Son Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, sevgili dostum Ömer Yetgin tarafından belirlenmiştir. Lütfen 12 şarkı içinden en sevdiğiniz 1 şarkı seçiniz ve oyunuzu gönderiniz. ( Yazının devamı ve 12 şarkıyı dinlemek için Üst Menü'de ''Anket''e gidiniz.)
------------------------------------
------------------------------------
AlışSatış
Dolar3.82483.8401
Euro4.50974.5278