• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ev Müzik - Ses Sistemleri (37)
Sahne Ses Sistemleri, Stüdyo Sistemleri, DJ Ekipmanları
YABANCI KASET (vintage, ilk basımlar, eski basımlar)

  ikinci el 
ev müzik-ses sistemleri aksesuar & yedek parça  

Müzik Yazıları


Bu köşede üye olan herkes müzik üzerine her türlü yazısını yayınlayabilir. Bir konser izlenimi, bir albüm tanıtımı (plak-kaset-CD), bir müzisyen-bir müzik grubu üzerine, bir şarkı için, bir müzik dergisi, bir müzik programı üzerine istenilen içerikte ve uzunlukta yazılabilir. 

Ürünlerinizi üye girişi yaptıktan sonra kişisel sayfanızdan 'yöneticiye veri gönder', 'genel konular' linki üzerinden gönderebilirsiniz. Gönderinize istediğiniz sayıda resim ekleyebilirsiniz. Ayrıca kendi resminizi yükleyebilirsiniz.

Siteye yazı göndermek isteyenlerin üyelik özelliği 'köşe yazarı' statüsünde olması gerekmektedir. 'köşe yazarı' statüsüne geçmek isteyen üyeler bilgi verebilirler.


Ürünleriniz yazdığınız şekliyle, hiçbir değiştirme-düzenleme yapılmadan, imla biçimine müdahele edilmeden tam olarak orijinal haliyle yayınlanacaktır. 

Yazılarınızı gerçek adınızla ya da rumuzunuzla yayınlayabilirsiniz. Yazılarınızın istediğiniz zaman silinmesini isteyebilir veya düzenlenmesini talep edebilirsiniz. Bir başka kişiye ait olan beğendiğiniz bir yazının da yayınlanmasını isteyebilirsiniz. Siteye yazdığınız yazının yoruma açık olmasını ve sosyal medyada paylaşılmasını isteyebilir ya da bunu kabul etmeyebilirsiniz. 

Yorumlar - Yorum Yaz


Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret6783
------------------------------------
------------------------------------
AlışSatış
Dolar4.03044.0466
Euro4.96364.9834