• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Harun Kolçak
HARUN KOLÇAK.. KANIMIZA GİRDİN.. HEP ORADA KALACAKSIN..

Seni tanıdığımda bas gitaristlerin Türkiye’deki 1 numaralarından biriydin. Erkin Koray, Ritm 68 ve Onno Tunç orkestralarında gitarınla harikalar yarattın.. Aydın Esen, Neşet-Nükhet Ruacan ve Erol Pekcan’la yaptığın çalışmalarla ‘Caz’da da varım’ dedin..

‘Gir kanıma hani bekarlık sultanlık derdin/ Yetti canıma yaşarım ben senle gir kanıma..’ derken milyonlarca müzikseverin yüreklerinde şarkıcı olarak da taht kurdun.. Sonra nereden çıktı şu prostat bilmem nesi.. Çok uğraştın.. Yürekliydin.. Yendin sanıyorduk.. 22 Haziran günü tekrar hastaneye kaldırıldın.. Sonra.. Sonrası yok.. Anneciğine kavuştun, babacığın Eşref Kolçak bizlere emanet.. Nurlar içinde uyu sevgili Harun Kolçak..

20-07-2017


   Hulusi Tunca
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret3346
Anket
Ürettiği müziğin yapısı ve kalitesi sadece Türkiye'de değil, dünyanın pekçok insanı tarafından da beğeni ile takip edilen Erkin Koray'ın 12 şarkısı, sanatçının müziğinin farkını en iyi gözlemleyen kişi olduğuna inandığım Antalya Son Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, sevgili dostum Ömer Yetgin tarafından belirlenmiştir. Lütfen 12 şarkı içinden en sevdiğiniz 1 şarkı seçiniz ve oyunuzu gönderiniz. ( Yazının devamı ve 12 şarkıyı dinlemek için Üst Menü'de ''Anket''e gidiniz.)
------------------------------------
------------------------------------
AlışSatış
Dolar3.82483.8401
Euro4.50974.5278