• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ev Müzik - Ses Sistemleri (54)
Ev Sinema Ses Ve Görüntü Sistemleri
Yedek Parça & Aksesuar
Yerli Kaset (1029)
BOŞ KASET
       

John Lennon
O SIR ARTIK BENDE..

Yıl 1971.. Hey’i temsilen Arda Uskan Cannes Film Festivali’nde.. Cannes’ın en büyük konuğu Beatles elemanı John Lennon.. Herkes peşinde.. Sonrasını Arda anlatıyor:

“John Lennon ile değil röportaj yapmak, yanına yaklaşmak bile imkansızdı. Hele hele ‘özel’ konuşmak hayaldi. Basın toplantısı yaparak, çevresinde dolaşan gazetecilerin sorularına ce-vaplar verdiler hepsi o kadar.

Fakat HEY, bir gölge gibi yanından ayrılmıyordu John Lenon’un. Bir gece sinemada yanına oturup, Türkiye’den yalnızca onunla görüşmek için yollara düştüğümüzü söyledik. John Lenon, ertesi gün için Hey’e randevu vermişti..

” Bu dev röportajın bir de Erkin Koray ayağı var.. Erkin Koray’ın John Lennon ve Yoko Ono ile nasıl tanıştıkları.. Bu sevgili Arda’da bir SIR’dı.. Benimle röportaj yapmak için geldiğinde bu SIR’rı benimle paylaşmıştı.. Şimdi bende.. Artık giderek ayak kiminle paylaşırım Allah bilir..

Nereden geldik buraya?.. Bugün 28 Ağustos 2017.. Arda bizi bırakıp gideli tam bir yıl olmuş.. Bakmayın bulutların üzerinde bizi seyrediyor diyenlere.. O kesin gene dünyanın bir ucunda bir festivalde haber kovalıyordur.. Işığın bol olsun USTAM..

28-08-2017


    Hulusi Tunca

Yorumlar - Yorum Yaz


------------------------------------
------------------------------------
AlışSatış
Dolar5.86635.8898
Euro6.57996.6063