• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Bizi arayabilirsiniz

Her gün, günün her saati arayabilirsiniz.

Te
lefon: 0543 527 58 06
--------------------------------------------

Her gün bekleriz.

Elmalı Mah. 25. Sok. No: 11/B Düriye Bileydi İşhanı. Muratpaşa - Antalya

www.antalyadostmuzik.com

Dost Müzik Evi'ni her gün, günün her saatinde arayabilirsiniz. Arama sürenizi istediğiniz kadar uzatabilirsiniz. İstersenız aranmak için cep telefonuna mesaj yazabilirsiniz veya çağrı yapabilirsiniz. Dost Müzik Evi yetkilisi sizi ilk fırsatta, genelde hemen arayacaktır. Arandığınızda da konuşma sürenizde bir kısıtlama olmayacaktır.


Üye Ol

Dost Müzik Evi sitesine üye olmanız önerilmektedir. Üye kişilerin e-mail adreslerine yeni listelenen ürünler anında bildirilir. Sitede oluşturulan ürün kampanyaları, ürün indirim haberleri, 'fırsat ürünü' gibi haberler e-mail adresınize gönderilmektedir. Üye olanlar isterlerse bu haberlerin hiçbirini e-posta adreslerine gönderilmesini istemeyebilirler. Sitede yayınlanan müzik içerikli anketlere oy verenler arasında sadece üye olanlar anket sonucuna göre verilecek hediyeyi kazanabilirler. 
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret3346
Anket
Ürettiği müziğin yapısı ve kalitesi sadece Türkiye'de değil, dünyanın pekçok insanı tarafından da beğeni ile takip edilen Erkin Koray'ın 12 şarkısı, sanatçının müziğinin farkını en iyi gözlemleyen kişi olduğuna inandığım Antalya Son Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, sevgili dostum Ömer Yetgin tarafından belirlenmiştir. Lütfen 12 şarkı içinden en sevdiğiniz 1 şarkı seçiniz ve oyunuzu gönderiniz. ( Yazının devamı ve 12 şarkıyı dinlemek için Üst Menü'de ''Anket''e gidiniz.)
------------------------------------
------------------------------------
AlışSatış
Dolar3.82483.8401
Euro4.50974.5278