• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Ev Müzik - Ses Sistemleri (35)
Sahne Ses Sistemleri, Stüdyo Sistemleri, DJ Ekipmanları
YABANCI KASET

  ikinci el 
ev müzik-ses sistemleri aksesuar & yedek parça  

-------------------------------------------

 • Listelenen Ses Sistemleri Üzerine Açıklamalar - 26/08/2017


 • Listelenen Ses Sistemleri Üzerine


  Sitede yer alan tüm cihazlar edinildikleri gibi listelenir. Hiçbir cihaz listelenmeden önce tamir edilmez. Sorunlu, arızalı ya da sorunsuz olan bir cihaz edinilmeden önce belli ölçülerde belli kısımlarında tamir edilmiş olabilir veya hiçbir sekilde tamirat edilmemiş olabilir, tamamen orininal halini koruyor olabilir. Listelenen cihazların geçmişleri hakkında bilinen olumlu ya da olumsuz bilgiler, cihazın geçmiş öyküsü paylaşılabilir.

  Cihazların dış görünümü, üzerindeki tüm aksamlar ve özellikler detaylı olarak açıklanmaktadır. Eksik ya da değişmiş düğme ya da parçalar belirtilmektedir. Dikkatle incelenmesine rağmen gözden kaçan olumsuz durumlar da cihaza talipli kişi ile birlikte yeniden incelenir. 

  Cihazlar için objektif, tarafsız açıklama yapılır. Hiçbir koşulda bazı çok özel sistemler hariç cihaza ait övgüler yapılmaz. Çünkü övgü, beğeni, kalite vb. değerler çoğunlukla kişiseldir ve görecelidir. Herkese göre bir cihazın başarı ya da kalite kriteri değişebilir. Cihazlar sadece gösterilir ve durumu hakkında bilgi verilir. Cihazların her yönden ayrıntılı ve net görünümleri sunulmaya özen gösterilir. İsteteyen kişi için cihazların kapağı açılarak istenildiği sayıda ve bölgede fotoğraf çekilerek görüntüsü gönderilebilir, yine isteğe bağlı video çekimi ile de içinin hali belli edilebilir. Dilenirse canlı kamera ile cihazların çalışma anı, çalışma perfonmansı ya da anlatıldığı gibi çalışmayan halinin görüntüsü izlenebilir.

  Cihazlardan 15 adeti üst gösterim bölümünde yana kayan slayt biçiminde gösterilmektedir. İstenilen cihaz üzerine tıklanarak cihazın detaylarına ulaşılabilir. Numaraların sağında yer alan 'durdur' butonuna basılarak istenilen cihazda slaytın durması  sağlanabilir, ileri-geri oynatma tuşuna tıklanarak istenilen yöne manuel olarak gidilebilir.

  Cihazlardan 12 adet vitrin bölümünde gösterilmektedir. Burada da cihaza tıklandığında cihazın detaylarına ulaşılabilir.


  Tüm cihazlar toplu olarak site anasayfasında sunulmaktadır. Sol yan tarafta kategorilenmiş listeden istenilen cihaza ulaşılabilirken, tüm cihazlara birarada bakılmak istenirse anasayfadan bakılabilir. Buradan da yine cihazlara tıklanarak detaylara gidilebilir. 

  Tüm ürünler Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderilebilmektedir. Kargo ücreti konusunda son derece hassas hareket edilmektedir. En uygun ücretten gönderilebilmesi için ayrıntılı olarak araştırma-inceleme yapılmaktadır. Çoğunlukla kargo ücreti Dost Müzik Evi'ne ait olarak anlaşılmaktadır ama eğer kargo ücretinini müşterinin ödemesine karar verilirse ödenmesi gerekecek kargo ücreti müşteriye alışverişten önce net olarak açıklanmaktadır. Böylece beklenmeyen seviyede, hoşgörülmeyen kargo ücretleriyle karşı karşıya kalınma durumu yaşatılmamaktadır.

  Cihazlar son derece özenli, sağlam bir paket içinde gönderilmektedir. Oluşabilecek darbelere, kargo görevlisinin itinasız aktarma, yükleme ve taşıma durumlarından kaynaklanabilecek hasarlara yolaçılmaması için dayanıklı bir paket yapılmaktadır. 

  Tüm cihazlar Antalya'da Dost Müzik Evi dükkanından elden teslim alınabilir. Cihazlar istenildiği kadar detaylı test edilebilir, istenildiği kadar kullanılabilir. İlgili kişi isterse cihazın kapağını açabilir ya da açılmasını isteyebilir ve istediği kadar cihazın içini inceleyebilir.  Duyuru Arşivi

 • Listelenen Ses Sistemleri Üzerine Açıklamalar • Aktif Ziyaretçi1
  Bugün Toplam18
  Toplam Ziyaret7612
  ------------------------------------
  ------------------------------------
  AlışSatış
  Dolar4.71744.7363
  Euro5.52015.5422